trendaro
REKLAMA

Čarodějnický slet 2016

V sobotu 30. dubna se v zámeckém parku opět slétly čarodějnice. Jejich sletu se zúčastnilo dalších téměř 400 účastníků. Na místě jste mohli vidět na 200 „opravdových“ čarodějnic s klobouky, plášti, bradavicemi na nose a kdejakým zvířátkem na rameni. Slavnostní oheň byl zapálen v 17:15 hod a tento okamžik doprovázel čarodějnický tanec.

13124535_1546844742288175_2232625411795956066_n

Program sletu byl opět zajímavý. Netradiční disciplíny si mohl každý vyzkoušet na 15 místech v parku. Vařilo se v čarodějné kuchyni, bylo možno ochutnat i slepičí pařátek a těsto pro sílu, krásu a kamarádství. Děti si mohly pohladit živého hada, co nosil čaroděj na krku nebo se nechat vyfotografovat na speciální letecký pas, či si nechat namalovat pavouka či netopýra na obličej. Do budoucnosti jste si mohli nahlédnout ve věštírně. Pokud jste si chtěli doplnit kouzelnické vzdělání, byla otevřena „Čarodějná škola“, kde se učili různé disciplíny jako výroba elixírů či let na koštěti. Další zábavou přispěl Loutkářský soubor LS BOĎI z Jaroměře s loutkovou pohádkou O Zubajdě Solimánské. Skákací hrad využili neposední účastníci a nechybělo ani tradiční opékání buřtů.

Počasí této čarodějnické akci přálo a každý, kdo vyzkoušel připravené netradiční aktivity, si odnesl sladkou odměnu a pamětní list. Děkujeme za podpoření této akce Královéhradeckému kraji, městu Rychnov nad Kněžnou, Kolowratskému zámku a Pink reality.

Invalid Displayed Gallery

Visit Us On InstagramVisit Us On FacebookCheck Our FeedVisit Us On Twitter