poukazy
REKLAMA

Startupy z hradeckého podnikatelského inkubátoru se představily na Future Port Prague

Hradec Králové, 12. září 2019: Bunda, která ochrání při útoku nožem, chytrý stojan na kola i online revizní systém. Tři projekty, které prošly podnikatelským inkubátorem TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové, se spolu s ním představily na letošním Future Port Prague.

Festival zaměřený na technologické novinky a inovace probíhal ve dnech 10. – 11. září na pražském Výstavišti. TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové mělo svůj stánek v sektoru Innovation Ecosystem, kde představilo své aktivity v oblasti podpory podnikání a inovací.

Jsme rádi, že jsme mohli na FPP představit některé z inovativních projektů, které procházejí naším podnikatelským inkubátorem,“ dodává Ondřej Zezulák, ředitel TC HK. „Oblast digitálních inovací je nám blízká a firmám dlouhodobě pomáháme v procesu digitální transformace. I díky tomu jsme se letos stali součástí sítě Digital Innovation Hub.“

Na akci se spolu s TC HK představila i společnost C.H. Protection s projektem bundy, která chrání proti řezným poraněním. Druhým projektem bylo Inspecto s online systémem pro správu revizních zpráv a třetím pak Keylog, který úspěšně zavádí bezpečnostní stojany na jízdní kola.

Zdroj: TCHK

Visit Us On InstagramVisit Us On FacebookCheck Our FeedVisit Us On Twitter